Hakkımızda

Firmamız Savaş Elektronik kendi sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir, teknolojinin en yeni verilerini ve mamullerini kullanarak, inceliklerinden yararlanarak, arkasında memnun müşteri desteği ile öncü çizgisinden taviz vermeden yolunda yürümüş, kaliteyi ve güveni birleştiren ismin altına imzasını atmıştır.

Firmamızın amacı koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bizim için memnuniyet ise firmamızı sadece kendi tanıtımlarımızla değil; müşterilerimizin, temsilcilerimiz gibi bizleri tanıtması ve tanıdıkları dostlarına Savaş Elektroniği tavsiye edebilmesidir. Kaliteli üretimi daima ön planda tutmak ve sürekli olarak geliştirmek ve lider firma olmak, firmamızın değişmez hedefi olmuştur. Savaş Elektroniği bugüne kadar getiren lider vasıflar ve öncü tavrı bugünden sonra da devam edecektir.

Alanında etkili olarak üretim yapmaya devam eden firmamız sürekli büyüyen ve gelişen günümüz dünyasına ayak uydurmakta ve her geçen gün artan müşteri ihtiyaçlarına karşılık verecek kapasitede kaliteden taviz vermeden faaliyetine devam etmektedir.

Firmanın kalite рolitikasından da аnlаşıldığı gibi önсelikli hedefi firma рrofilini sürekli iyileştirmek ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Savaş Elektronik sizi değerli müşterileri arasında görmekten ve markanızın itibarına yakışır tatminkâr çözümler sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Savaş Elektronik kurulduğu günden itibaren “Müşteri Memnuniyeti” ilkеsindеn şаşmаdаn sizlеrе uzun seneler hizmеt vermeyi arzulamaktadır.

En iyi kaliteyi, süratli hizmet anlayışı ile, uygun fiyata almak için, bizimle irtibat kurmanız temennisi ile.